بلک بری Q10 سفید در ایران رو سیاه شد !!

بلک بری Q10 سفید در ایران رو سیاه شد !!

نویسنده : بلک بری Q10 427 بازدید

از دو هفته پیش گوشی موبایل بلک بری Q10 رنگ مشکی متاسفانه در بازار کمیاب و حتی می توان گفت در پاساژهای خیابان جمهوری تهران به هیچ عنوان یافت نشد.

فروشندگانی هم که داشتند با سوء استفاده از شرایط فعلی بازار قیمت آن را ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش دادند. اکنون که می توان گفت انبار بلک بری مشکی در ایران ، تاکید میکنم در تمام ایران به صفر رسیده است . سودجویان عزیز همیشه حاضر در صحنه اقدام به تعویض قاب های گوشی های موبایل بلک بری Q10 سفید به مشکی کرده اند و بعد از بسته بندی مجدد در بازار به فروش می رسانند.

چرا بلک بری Q10 ؟

۱- علت این نا متعادل بودن و کم بودن گوشی Q10 مشکی بدلیل استقبال بیشتر این رنگ و ماندن رنگ سفید این گوشی در انبار ها بوده است

۲- اکنون گوشی های Q10 سفید را باز می کنند و با تعویض قاب مشکی غیر اورجینال و پس از آن بسته بندی مجدد بفروش میرسانند

۳- ورود محموله های تعمیر شده از کارخانه (Ref) به بازار از دیروز ظهر

در نتیجه اگر می خواهید از بلک بری لذت ببرید و خاطره خوبی داشته باشید ، پیشنهاد میکنیم بیخیال بلک بری Q10مشکی شوید تا بعد از مدتی مشکلات مواجه نشوید و دل شما را نه تنها از Q10 بلکه از بلک بری هم بزند.

در صورت وجود گوشی موبایل بلک بری Q10 مشکی اورجینال – آنلاک فکتوری و ضمانت Ref نبودن در فروشگاه پرشین بلک بری در دسترس شما دوستان قرار خواهد گرفت.

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

درصورت عدم موجودی و یا مشاهده گزینه تماس بگیرید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا قیمت و موجودی کالا بررسی و اعلام شود. 02166177023 رد کردن