Insta10

با توجه به نزدیک شدن عرضه ورژن جدید نسخه OS بلک بری ، شاهد حضور برخی از نرم افزارها بصورت اختصاصی برای بلک بری هستیم ، که امیدواریم برنامه های عمومی و کاربردی بیشتری اقدام به انتشار برنامه های خود بر پایه OS بلک بری نمایند .

اینستاگرام خوشبختانه یکی از آن دسته شرکت ها و برنامه ها هست که برنامه اختصاصی بلک بری خود را هفته پیش بصورت بتا منتشر کرد که البته نواقصی هم هنوز دارد و می توان گفت هر روز و یا یک روز درمیان آپدیت فیکس شده آن در Beta Zone منتشر می شود . دیروز برنامه Beta Zone را معرفی کردیم و گفتیم برنامه هایی که بصورت آزمایشی و بتا منتشر خواهند شد را میت وانید از این برنامه تهیه کنید .

اکنون INSTA10 می توان گفت با کمترین مشکلات در دسترس کاربران قرار گرفته است با امکاناتی حتی بیشتر از نسخه های IOS و اندروید که پیش از این در برنامه Igrann استفاده می کردیم ، برخی از ویژگی های این برنامه نسبت به Igrann می توان گفت :

  • وجود گزینه مستقل در هاب و اعلام ناتیفیکیشن ها
  • آپلود ویدئو
  • ارسال و دریافت دایرکت
  • ذخیره تصویر و ویدئو
  • بزرگنمایی تصاویر و….

جهت دریافت برنامه ابتدا Blackberry zone را نصب کنید و از داخل آن اقدام به دانلود برنامه Insta10 بفرمایید

باز هم متذکر می شویم که این برنامه بتا هست و احتمال بروز مشکل و نواقصی خواهد داشت ، در گوشی Z10  و Z30 تست شده و مشکل خاصی بجز جزئیات ریز مشاهده نشد . دوستانی که در گوشی های دیگر تست کردن نتیجه را اعلام کنند .

 

5 دیدگاه برای Insta10 ثبت شده است

پاسخی بگذارید