BlackBerry OS 10.3.1

پیش از این شرکت بلک بری OS 10.3 را بصورت رسمی تنها بر روی گوشی پاسپورت خود ارائه کرده بود و نسخه های غیر رسمی زیادی طی چند ماه اخیر انتشار پیدا کرد . بر اساس اخبار منشتر شده با ورود گوشی کلاسیک نسخه OS 1.3 نیز برای تمام گوشی های بلک بری ۱۰ عرضه خواهد شد که بدین معناست کاربران بلک بری باید در اواخر دسامبر و اوایل ژانویه منتطر پیام آپدیت به OS 10.3 بر روی گوشی های خود باشند . 😀

امیدواریم در این نسخه نواقص و مشکلات ورژن های قبلی تا حد زیادی حل شده و همچنین زبان پارسی بصورت کامل و بدون مشکل به آن افزوده شده باشد . در صورت انتشار مشخصات کامل و دقیق از تغییرات و اصلاحیه های OS 10.3 حتما به اطلاع شما دوستان خواهیم رساند .

بارها نظرسنجی هایی در سایت قرار داده ایم که نشان داد کاربران بیشتر تمایل دارند نسخه ۱۰٫۳ انتشار پیدا کند و ترجیحا پشتیبانی از اندروید کاملتر و بدون نقص باشد ، دلیل اصلی آن نبودن برنامه های اصلی و پر کاربرد که عموما در پلتفرم های اندروید و IOS استفاده میکنند همانند لاین ، تانگو ، وایبر و … که البته با توجه به اینکه در نسخه ۱۰٫۲ اندروید پشتیبانی میشود ولی همچنان برنامه های همانند تانگو مشکلات زیادی داشتند .

ما هم مثل شما روز شماری برای آپدیت به نسخه رسمی OS 10.3 می کنیم 😉

5 دیدگاه برای BlackBerry OS 10.3.1 ثبت شده است

پاسخی بگذارید