BBM 2.5 همراه با پیام ها و تصاویر زمان دار

Jeff Gadway در وبلاگ بلک بری پستی با موضوع افزودن دو ویژگی جدید به  BBM منتشر کرده است، اینبار در ورژن ۲٫۵ این نرم افزار شما می توانید پیام متنی و یا تصویر موردنظر خود را با این ویژگی تنظیم کنید که پیامها در مدت زمان محدودی در دسترس طرف مقابل باشد ، شما پیامی را آماده کرده اید و قصد ارسال آن را دارید و برای آن زمان ۱۰ دقیقه را تعیین میکنید ، از زمان دریافت آن متن و یا تصویر توسط طرف مقابل ۱۰ دقیقه زمان خواهد داشت تا متن و یا تصویر را مشاهده کند و پس از آن حذف خواهد شد .

اصول و راه بلک بری همیشه تامین امنیت کاربران بوده است و این ویژگی در راستای همین اصول خواهد بود ، شما شاید شماره حساب و یا کلمه عبور برای دوستتان ارسال کنید و نگران امنیت آن باشد با این ویژگی مطمن خواهید شد پیام شما حذف می شود .

ویژگی دیگر همانند ویژگی قبل است ولی شاید شما برای پیام زمانی را انتخاب نکرده باشید و پس پیام را انتخاب میکنید و بصورت دستی آن را حذف میکنید . ( بارها پیش آمده شما پیامی را به دوست و یا همکار خود ارسال کرده اید که یا اشتباه ارسال شده است و یا در آن لحظه نباید ارسال می شده و پشیمان هستید شاید این امکان بهترین روش جهت جلوگیری از هر نوع دلخوری و یا سئو تفاهم ها باشد .) 😀

این نسخه بصورت بتا برای اندروید و بلک بری ۱۰ ارائه شده است و پس از بررسی های نهایی در اختیار عموم قرار داده خواهد شد.

bbm-timed

پاسخی بگذارید