پایان کار Whatsapp ؟ :(

طبق گزارش های منتشر شده در اکثر سایت های معتبر به نقل از گروه پشتیبانی Whatsapp ، این برنامه بجز سیستم عامل های اندروید و IOS تنها تا پایان سال ۲۰۱۶ از سیستم عامل های بلک بری و نوکیا S40، و نوکیا سیمبیان S60 و دیگر سیستم عامل های تلفن های هوشمند پشتیبانی خواهد کرد .

این شوک بزرگ واتس اپ زمانی هست که از شروع کار این برنامه در سال ۲۰۰۹ بر روی تلفن های هوشمند هفت سال گذشت و پس از جشن هفت سالگی خود و عبور تعداد مشترکین این سرویس از یک میلیارد تنها چند روز می گذرد!!

اکنون که تلفن های همراه هوشمند یکی از اصلی ترین ابزار زندگی مدرن این روز های ما شده اند ، واتس اپ طی یک تصمیم عجیب دیگر تمایلی به انتشار و پشتیبانی این برنامه برای گوشی های بجز اندروید و IOS ندارد و این باعث شده است در کشور هایی که بخصوص محصولات نوکیا در بورس فروش تلفن های هوشمند هست مشکلات جدی ایجاد کند و بازارهای جهاین وبخصوص وضعیت این شرکت ها در بورس های جهانی افت شدیدی خواهند کرد.

نظر و تصمیم شما بعنوان یک کاربر با سیستم عامل Whatsapp چیست ؟

جابجایی به سیستم عامل اندروید و IOS ؟

استفاده از Whatsapp اندروید ؟

یا اصولا با وجود برنامه های پیام رسان بیشماری که در این سال ها منتشر شده اند (تلگرام ، تانگو ، وایبر ، لاین و …) مشکلی نیست و همچنان یک بلک بری خواهید ماند ؟

یک دیدگاه برای " پایان کار Whatsapp ؟ :( " ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید