من و بلک بری

همه عاشق بلک بری و محصولات آن هستیم پس فکر کنم موافق باشید از این پس سعی کنیم بلک بری را وارد زندگی خود کنیم !!

نسل جدید گوشی ها یا همان گوشی های هوشمند با هدف استفاده بهتر و بیشتر از تکنولوژی در زندگی عرضه شدند ، شاید ما در ایران با محدودیت ها و تحریم های کم و زیادی پیش رو باشیم ولی با همه این مشکلات باز می توانیم بهترین استفاده را از محصولات بلک بری در زندگی خود داشته باشیم 😉

خیلی از ما پیش از بلک بری شاید اصلا از تقویم گوشی ها استفاده نکرده باشیم و یا اگر هم استفاده کردیم به واسطه گوشی های اندروید از تقویم گوگل استفاده کردیم که با حساب های کاربری شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک یا توییتر و … همگامسازی شدند و رویداد های مهم را ذخیره کردند .

 • در بلک بری شما می توانید از تقویم یا همان Calender های یاهو و گوگل استفاده کنید و رویداد های مهم زندگی خود را از قبیل سالگردها و مراسم و یا قرار های ملاقات و یا سررسید چک و فاکتورهای خود و یا امتحانات و ثبت نام های آینده ثبت کنید .
 • با نصب نسخه های اندروید بانک ها به امور بانکگی خود بپردازید و همیشه به حساب بانکی خود متصل و زیر نظر داشته باشید.
 • ایمیل های خود را از سرویس دهنده های خصوصی و دولتی (گوگل ، یاهو ، پست چی و ..) و یا سایت های شخصی و سرورهای شخصی خود بر روی دستگاه تنظیم نمایید .
 • بدنبال آدرس هستید و یا گم شده اید ؟! با داشتن برنامه های مسیریاب و یا موقعیت یاب (مثل Sygic و یا BB Maps) به راحتی موقعیت خود و یا آدرس مورد نظر خود را پیدا کنید .
 • جهت ارتباط با دوستان بلک بری خود از BBM استفاده کنید تا محیطی امن و امکاناتی کامل در اختیار شما باشد و از گفتگو با دوستان خود لذت ببرید . با توجه به انتشار نسخه های اندروید و ISO نرم افزار BBM ولی متاسفانه در ایران استقبال چشمگیری از آن نشد و تعداد محدودی از دوستان از این برنامه استفاده میکنند . ما بلک بری ها نباید تنها یک استفاده کننده باشیم و باید بتوانیم دوستان خود را به استفاده از این برنامه جلب کنیم .
 • برای شروع از خودمان باید آغاز کنیم ، دوستانی که تمایل دارند پین های خود را در بخش نظرات اعلام کنند تا خانواده بزرگ و دوست داشتنی بلک بری در ایران یکدیگر را پیداکنند و بعد از آن دوستان اندرویدی و IOS خود را به استفاده از BBM تشویق کنید .

پین بلک بری من چیست ؟

پین / PIN را میتوان شناسه کاربر در سیستم بلک بری نام برد یا همان نام کاربری / Username

BBM را باز کنید و از منوی کشویی بالا Add Barcode را انتخاب کنید در اینجا می توانید بارکد پین دوستان خود را اسکن کنید و در زیر آن بارکد و شماره پین دستگاه خود را هم مشاهده کنید. برای ارتباط با دوستان خود کافیست پین یا برکد آن را در اختیار آنها قرار دهید . بزودی آموزشی جامع کار با BBM در اختیار شما قرار خواهیم داد .

[poll id=”7″]

خانواده بزرگ بلک بریبرای گسترش خانواده بلک بری در ایران می توانید پین های خود را در بخش نظرات ثبت نمایید و یا در گروه بزرگ پرشین بلک بری عضو شوید و دوستان خود را دعوت کنید . ( قابل توجه دوستان این گروه تنها جهت آشنایی دوستان با یکدیگر است و بحث تخصصی و اخبار بلک بری در آن منتشر نخواهد شد )

3 دیدگاه برای من و بلک بری ثبت شده است

 1. من بالاخره تونستم وارد بلک بری ورد بشم و وایبر رو دانلود کنم ولی ازم شماره تلفن با کد کشور می خواد تا یه کد فعالسازی واسم اس ام اس کنه. چی کار کنم . تلفن خودمو دادم اس نیومد. شماره یکی از دوستام رو تو استرالیا بدم یا راه دیگه ای داره؟

 2. اصلا نیاز نبود از بلک بری ورلد وایبر رو دان کنی…
  تو بازار هم میتونستی..
  باید شماره خودت رو بدی حتما.. در واقع همون شماره ای که تو گوشیت هست..
  گزیته تماس هم داره فکر کنم. میتونی اونو بزنی که بهت زنگ بزنه و کد رو بده.

دیدگاهتان را بنویسید