سرانجام Autoloader بلک بری برای سیستم عامل اندروید Priv

سرانجام بلک بری اقدام به انتشار فایل اُتولودر (Auto Loader) سیستم عامل اندروید محصول جدید خود Priv کرد. Auto Loader اندرویدی که قرار است منتشر شود همانند سیستم عامل Os بلک بری این امکان را به شما میدهد سیستم عامل گوشی موبایل بلک بری خود را مجدد بر روی دستگاه خود بارگذاری کنید.

معرفی و یک نکته مهم در مورد استفاده Auto loader:

این روش در سه حالت استفاده میشود، روش اول جهت بروزرسانی و یا همان آپدیت. روش دوم جهت دانگرید به نسخه قبلی و روش سوم در صورتی که سیستم عامل گوشی موبایل بلک بری شما صدمه دیده باشد و گوشی موبایل شما قادر به استارت سیستم عامل نباشد از روش اتولودر استفاده میکنیم. اما توجه داشته باشید که استفاده از اتولودر باعث حذف غیر قابل بازگشت اطلاعات شخصی و برنامه و بازی های داخل گوشی می شود.

اکنون راه و روش استفاده از اتولود ر در سیستم عامل اندروید بلک بری را در ادامه شرح می دهیم،در حال حاضر تنها گوشی موبایل اندروید بلک بری Priv است پس آموزش بر روی این گوشی توضیح داده می شود:

  1. ابتدا باید اطمینان حاصل پیدا کنید گوشی موبایل شما با کامپیوتر شما به درستی ارتباط برقرا میکند،اگر کامپیوتر شما نتوانست گوشی موبایل شما را شناسایی کنید درایور Priv را دریافت کنید و نصب کنید.
  2. فایل اتولودر / Auto Loader گوشی اندرویدی بلک بری Priv را دانلود می کنیم (در سریع ترین زمان ممکن پس از انتشار در سرور های پرشین بلک بری بارگذاری شده و بصورت رایگان در اختیار دوستان پرشین بلک بری قرار خواهد گرفت) (زمان دقیق انتشار اتولودر هنوز اعلام نشده است)
  3. گوشی خود را کاملا خاموش کنید ، اکنون گوشی موبایل را با کابل USB به کامپیوتر خود متصل کنید و اتولودر دانلود شده را اجرا کنید (فایل دانلود شده شما در حالت فشرده است ابتدا باید Extract کنید یا همان از حالت فشرده خارج کنید و سپس فایل bat را اجرا کنید) و سپس ابتدا کلید Power (دکمه روشن کردن گوشی) را نگهدارید و همزمان با آن کلید Volume Down (کلید کم کردن صدا) را هم بمدت حدودا ۳۰ ثانیه نگهدارید تا گوشی شما به حالت Reboot into fastboot برود و چراغ ناتیفیکیشن یا همان هشدار شما بنفش شود.

دیدگاهتان را بنویسید