خرید آنلاین از بلک بری ورد و تمام سایت های معتبر اینترنتی

عجله نکنید این اثرات پسا برجام نیست، فرجام هم نیست ولی دولتمردان زحمتکش ما قول داده اند بزودی بتوانیم همانند دیگر مردمان جهان بدون تحریم و دورزدن های قانون های الکی و ظالمانه از سایت های معتبر خرید کنیم و حتی در ایران دریافت کنیم.

از مسئله فرجام که بگذریم، به داستان شیرین خرید آنلاین و اینترنتی مخصوصا در بلک بری ورد می پردازیم. بسیاری از دوستان علاقمند و نیازمند خرید برنامه، بازی و حتی آهنگ هستند ولی نمی توانند و امکانش را ندارند، تهرانی های عزیز خب پیش از این بصورت حضوری به پرشین بلک بری مراجعه می کردند و خرید بر روی اکانت شخصی آنها انجام می شد ولی دوستان پرشین بلک بری در شهر های دیگر کشور عزیزمان ایران گلایه داشتند. پرشین بلک بری اولین سایت فارسی زبان بلک بری در ایران اقدام به افتتاح حساب های پی پال برای کاربران خود نمود. اما بدلیل هزینه اولیه اففتاح حساب و از سوی دیگر کارمزد شارژ آن باز بسیاری از دوستان از لحاظ اقتصادی بصرفه نداستند.

اکنون پرشین بلک بری اقدام به فروش کارت های مجازی ویزا و مستر کارت نموده است. البته این کارت ها در کنار مزایایی که دارند مشکلاتی هم دارند.

مزایا:

دریافت اطلاعات کارت در کمتر از ۱ ساعت

خرید از تمام فروشگاه ها و سایت هایی که از این دو کارت پشتیبانی میکنند

کارت ها از ۵ دلار تا ۱۰۰ دلار و یا حتی مبلغ دلخواه

کارمزد بسیار کمتر نسبت به افتتاح پی پال


معایب:

عدم شارژ ویزا و یا مسترکارت

اعتبار ۳ ماهه تا یکساله

بدون نام  و مشخصات


با توضیحاتی که بالا ارائه شد فکر میکنم شما هم با ما موافق باشید این نوع کارت ها برای خرید های لحظه ای بسیار مناسب هستند برعکس حساب پی پال که بدون محدودیت شارژ و اعتبار زمان در اختیار علاقمندان قرار دارد. پس اگر شما تنها برای خرید لحظه ای و یک یا کمتر از انگشتان دست در کوتاه مدت نیاز به ارز دارید می توانید سریعا از کارت های ارائه شده تهیه کنید و از خرید بین المللی خود لذت ببرید.

در صورت وجود سئوال و مشکل پیش یا پس از خرید گروه پشتیبانی پرشین بلک بری بصورت اینترنتی، تلفنی و حتی حضوری آماده پاسخگویی به شما دوستان خواهند بود 🙂

یک دیدگاه برای " خرید آنلاین از بلک بری ورد و تمام سایت های معتبر اینترنتی " ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید