حواشی اخبار ۱۰٫۳ (بروزرسانی آخر)

پاسخ به سئوالات تنها در پرسش و پاسخ ” پست ویژه ۱۰٫۳ “

بروزرسانی آخر :

دریافت آپدیت ۱۰٫۳ توسط گروه پرشین بلک بری

( الان جا داره تیکه کلام کلاه قرمزی رو بگیم : جیغ و دست و هورااااااا ، برای خود من به شخصه عقده شده بود این از مهر ماه تا لاان قرار بود بیاد ، نخند آقا 🙂 )


بروزرسانی ۶ :

شاهد پیام کاربران ایرانی مبنی بر دریافت OS 10.3 هستیم ، دوستان عزیز می توانند در مورد OS 10.3 در پست ویژه ۱۰٫۳ پرسش و پاسخ به گفتگو بپردازند .


بروزرسانی ۵ :

خوشبختانه عرضه نسخه رسمی ۱۰٫۳ در سراسر دنیا آغاز شده است و متناسب با سریال گوشی حجم آپدیت ها از ۹۰۰ مگابایت تا ۱٫۲۵۰ گیگابایت متغییر است 🙂

آپدیت در کشور هند 😉


بروزرسانی ۴ :

اولین تصویر منتشر شده از عرضه بروزرسانی ۱۰٫۳

بلک بری OS 10.3
بلک بری OS 10.3


بروزرسانی ۳ :

هجوم بالای سئوالات کاربران در شبکه های اجتماعی بخصوص توییتر از اکانت های رسمی بلک بری در مورد عرضه نسخه ۱۰٫۳ رسمی !!

هیچکس پاسخگوی سئوالات نیست !


بروزرسانی ۲ :

سایت بلک بری اعلام کرده است دستگاه جهت بروزرسانی به ۱۰٫۳ حداقل باید ۲٫۵ گیگ فضای خالی داشته باشد !

منبع خبر


بروزرسانی ۱ :

گروه هایی همانند Crackberry – N4bb – FollowBerry و چند گروه بزرگ دیگر هم منتظر ۱۰٫۳ هستند ولی برخی از گروه های دیگر از عدم انتشار بروزرسانی در ۱۹ فبریه خبر می دهند .

تمام کاربران بلک بری در انتظار و شک اخبار ضد و نقیض ( امیدوارم غلط املایی نداشته باشم 🙂 ) هستند ، با ما همراه باشید.


با توجه به اینکه اعلام شده بود به وقت ایران ۳۰ بهمن ماه نسخه رسمی ۱۰٫۳ برای تمام بلک بری های ۱۰ عرضه خواهد شد ، سری به شبکه های اجتماعی زدیم و شاهد ذوق و شوق بالای کاربران بلک بری و لحظه شماری آنها در سراسر دنیا بودیم که میتوانید در ادامه اسکریت شات هایی از شبکه اجتماعی توییتر مشاهده کنید .

با وجود این استقبال و درخواست بالای کاربران در سراسر دنیا دلیل به تعویق افتادن های ارائه نسخه رسمی ۱۰٫۳ کاملا مشاهده می شود . بلک بری قبول کرد کمی با تاخیر نسخه رسمی ۱۰٫۳ را در ۳۰ بهمن منتشر کند ولی با نواقص و معایب کمتر و نسخه ای نسبتا کامل و بدون ایراد تا بتواند جایگاه خود را نه تنها ثابت کند بلکه ترقی دهد و محبوبیت بیشتری کسب نماید . اکنون تمام کاربران بلک بری ، البته شاید بتوان گفت ۷۰% کاربران بلک بری لحظه شماری میکنند تا ۱۰٫۳ منتشر شود و ۳۰% دیگر کاربران کلاسیک و قدیمی بلک بری هستند که از پایه با اندرویدی شدن و تغییرات کلی که در بلک بری ۱۰ اتفاق افتاده است مخالف هستند .

دوستان توییتری میتوانند شاهد ریتوییت های لحظه ای از اخبار و اتفاقات شبکه اجتماعی توییتر با موضوع OS10.3 ما را همراهی کنند و زودتر از اخبار مطلع شوند .

لحظه به لظحه با شما خواهیم بود . ( این پست بروزرسانی می شود )

3 دیدگاه برای حواشی اخبار ۱۰٫۳ (بروزرسانی آخر) ثبت شده است

  1. با سلام بنده آپدیت را دریافت کردم و هم اکنون بعد از دانلود آپدیت گوشی بالا آمده و به صورت کاملا پایدار در حال استفاده از آن هستم چیزی که مرا بسیار سورپرایز کرد این بود که ورژن قبلی گوشی من ۱۰٫۳٫۱٫۲۰۷۲ بود که به صورت غیررسمی نصب کرده بودم اما آپدیت جدید راس ساعت ۱۸ روی همین ورژن برای من نمایان شد و جالب تر از آن اینکه با دانلود تنها ۱۰ مگابایت به ورژن رسمی تبدیل شد . تبریک میگم به همه دوستداران بلک بری عرضه این آپدیت را

  2. لطفا ما رو از تجربه ی بچه ها با خبر کنید که ببینیم مشکلی داره یا نه ممنون.

نظرات بسته شده اند .