تماس تصویری در گروه های BBM

شرکت بلک بری تلاش میکند در رقابت با شرکت های دیگر همچون WebEX ، Viber و … در موضوع برنامه های ارتباطی عقب نماند و از این رو طی روزهای گذشته و احتمالا در روزهای آینده خبرهای شیرین و جذابی در مورد BBM منتشر می کند .

جان سیمز بعد از انتشار شایعاتی در مورد ارتباط تصویری در گروه های بلک بری مسنجر بیان کرد این ویژگی در نسخه آینده قابل استفاده خواهد بود ، جان سیمز همچنین در توضیحات تکمیلی خود بیان کرد این ویژگی در گروه های تا ۲۵ نفر قابل استفاده می باشد و بصورت ویدئو کنفرانس کاربران در گروه می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند ، این ویژگی بصورت خصوصی و تک به تک در بیشتر برنامه های ارتباطی موجود است ولی ما بصورت گروهی قرار است این خدمات را ارائه کنیم . همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در نسخه بتا BBM گزینه Start Zoom Meeting افزوده شده است.

بلک بری مسنجر زوم

همچنین جان سیمز پیش بینی کرد BBM برای کامپیوترهای شخصی تا سال آینده ارائه شوند. همکنون برنامه رابط بلک بری در کامپیوتر های شخصی  Blackberry Blend است که در آن می توانید برخی از نرم افزار هیا گوشی خود را همچون BBM ، Whatsapp ، پیامک ها و … را بر روی کامپیوتر خود مدیریت کنید .

2 دیدگاه برای تماس تصویری در گروه های BBM ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید