اندروید و بلک بری به هم رسیدند

دیشب خبری مبنی بر همکاری دو شرکت گوگل و بلک بری با موضوع تامین امنیت اندروید آبنبات چوبی منتشر شد . اندروید که این روزها بیشتر از هر سیستم عامل دیگری در میان کاربران تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به اوپن سورس بودن آن امنیت نسبتا خوبی نداشته است و اکنون بلک بری که تخصص اصلی آن تامین امنیت است آمده است تا به گوگل کمک کند .

آیا این همکاری در نهایت پل ارتباط اکانت های گوگل با گوشی های بلک بری خواهد بود ؟ آیا کاربران بلک بری نیز می توانند از حساب های گوگل خود در برنامه هایی همچون کلش آف کلنز استفاده کنند ؟

بسیاری از دوستان که از بلک بری ۷ سابقه دارند کلا با آمدن اندروید به گوشی های بلک بری ۱۰ مخالف هستند ! در صورت عدم وجود اندروید در گوشی های بل کبری این محبوبیت کنونی را شاهد بودیم ؟عدم وجود برنامه های کاربردی عمومی که در همه سیستم عامل ها موجود است و هنوز در بلک بری منتشر شنده است !!

2 دیدگاه برای اندروید و بلک بری به هم رسیدند ثبت شده است

  1. من به شخصه چون سیستم عامل بلک بری خاص بود خریدم و در تمام این سالها با کمبود نرم افزار کنار اومدم. اگر بلک بری به سمت اندروید بره عملا” جایگاه خاصی را که امروز داره از دست میده و من که دیگه طرفش نمیرم.

دیدگاهتان را بنویسید