اطلاعیه و درخواست از دوستان

دوستان عزیز بار ها درخواست کرده ایم :

سئوالات و مشکلات خود را در بخش مناسب خود مطرح کنید

از معرفی سایت های ***شکن خود داری کنید

از ارسال ایمیل و یا پین بلک بری در کامنت های خود خود داری کنید

قبل از پرسش و مطرح کردن سئوالات و مشکلات خود ابتدا جستجو کنید

و…..

در سایت اصلی پرشین بلک بری :

اما بسیاری از دوستان بی توجه هستند و وقتی کامنت ها تایید نمی شود و یا پاسخ داده نمی شود ناراحت هم می شوند ، بطورمثال یک پست مربوط به Z10 هست دوستی میاد چون پست آخر و جدید هست در همانجا در مورد پاسپورت سئوال می کند !!!

از این پس کامنت هایی که مربوط به پست نباشند ، در آنها آدرس ایمیل و یا پین بلک بری باشد ، سایت ***شکن معرفی شده باشد و یا سئوالی در مورد آن باشد تایید نمی شوند . ( در یک پست جامع توضیحات کامل در مورد **شکن و کار با BB World ارائه شده است)

در صورت عدم رعایت دوستان بخش کامنت ها غیر فعال خواهد شد و باید دوستان سئوالات خود را تنها در پرسش و پاسخ مطرح کنند ، لطفا همکاری لازم را داشته باشید.

در بخش پرسش و پاسخ :

ابتدا متناسب با مدل گوشی خود انجمن را انتخاب کنید و در بخش مناسب سئوال خود را بصورت مجزا و پست جدید ثبت کنید ، در ادامه سئوال دوست دیگری که در مورد ناتیفیکیشن سئوال کرده است شما سئوال نکنید اینترنت چرا فعال نمی شود !!!

پست ها حتما باید فارسی باشند

از معرفی و مطرح کردن سئوالات درمورد **شکن پرهیز کنید

در انجمن می توانید در تنظیمات شخصی در پروفایل خود پین بلک بری خود را وارد کنید ولی در پست ها جدا خود داری نمایید

سئوالات تکراری پاسخ داده نخواهند شد ( قبل از مطرح کردن سئوالات خود در انجمن و سایت جستجو کنید)

در مورد وایبر ، بلک بری ورد ، استفاده از وای فای با آی پی ، اینترنت خط و بسیاری دیگر موضوعات بارها و بارها مطالب آموزشی  و اخبار منتظر شده است و در صورت رعایت و پیروی قدم به قدم آموزش ها همانند بسیاری دیگر از دوستان که موفق بودند می توانید مشکلات  بلک بری خود را حل کنید .

با سپاس از همه شما دوستان عزیز که همیشه همراه ما هستید

دیدگاهتان را بنویسید