آپدیت جدید برنامه های اختصاصی بلک بری – اندروید

در این هفته شاهد بروزرسانی های متعددی در اکثر برنامه های اختصاصی بلک بری اندروید هستیم، برنامه هایی که در اندروید مخصوص بلک بری هستند و توسعه دهنده آنها خود شرکت بلک بری می باشند.

Blackberry Hub,  Blackberry Calendar, Blackberry Hub+ Services و ….

بسیاری از کاربران بلک بری اندروید بارها سئوال کردند آیا نیاز است این برنامه ها بروزرسانی شوند؟ در جواب به این دوستان باید بگوییم همیشه بهتر است بروزرسانی انجام شود، اصولا بروزرسانی بعد از مشاهده اشکلات و اختلالات عرضه می شود و یا امکانات و یا ظاهری جدید با خود خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم برنامه های سیستمی و کاربری همانند برنامه هایی که در ابتدا نام بردیم و یا برنامه های سیستمی گوگل همانند Google Service و … را تنها از خود Play Store گوگل دریافت کنید، چون برنامه هایی همانند بازار و یا اول مارکت حتی نسخه های بتا را هم جهت بروزرسانی ارسال می کنند و یا مخصوصا در بحث برنامه های سیستمی گوگل ورژن هر برنامه متناسب با گوشی و سیستم عامل خواهد بود و بعد از بروزرسانی شاهد اختلال هایی خواهید بود. اما برای برنامه های عمومی و یا حتی ایرانی هم می توانید از مارکت های فارسی استفاده کنید و بلامانع است ولی گزینه اول شما Play Store باشد. 🙂

در بروزرسانی Blackberry Hub از چند برنامه و سرویس پشتیبانی خواهد شد مثل Google Hangouts که پیش از این اگر پیامی از این برنامه داشتید در بلک بری هاب به شما نشان نمیداد اما اکنون از این برنامه پشتیبانی میکند.

در دیگر برنامه هایی که بروزرسانی شده اند، اکثرا رفع ایرادات جزئی بوده است و کندی و اختلالات کم شده اند. همچنین آیکون Play Store بعد از گذشت مدت ها در آپدیت جدید تغییر کرده است و کیف یا سبد پشت آن حذف شده است.

پاسخی بگذارید